Analist Hedefleri Gösterdi: Bu 2 Altcoin Boğa Pozisyonu Aldı!

Kripto analisti David, FIL için yaklaşık yüzde 35’lik bir ralli öngörüyor. Analist ayrıca LAI fiyatının yüzde 55’lik bir hamle için hazır olduğunu söylüyor. Analistin bu 2 altcoin projesine ilişkin tahminlerini okuyucularımız için derledik.

FIL fiyat tahmini: Altcoin %35 pozisyon aldı

Filecoin’in (FIL) fiyatı, 2024’ün ilk haftasında 8,1 dolar ile yılın en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra düştü. Bu hareket, fiyatı 4,6 dolar ile önceki yatay direnç bölgesine geri getirdi. 22-28 Ocak 2024 haftasında, FIL fiyatı bu bölgeden geri döndü. Ayrıca, bu süreçte boğa Pinbar mumu (yeşil ok) oluşturdu. Bu, boğaların kırılma seviyesine geri dönüşte alım yaptığını gösterdiği için olumlu bir sinyaldir. Bu boğa sinyali, FIL’in bir önceki hafta (yeşil elips) yutan bir boğa formasyonu oluşturmasıyla pekişti.

Bu arada, FIL fiyatında haftalık RSI 50 seviyelerinden yükselerek bir boğa sapması yarattı. Böylece, genellikle boğa trendinin devam etmesine yol açtı. Bu nedenle, altcoin fiyatının yakın gelecekte yıllık yüksek direnç seviyesi olan 8,1 dolara yükselmesi mümkün. Bu da mevcut fiyattan %35,53’lük bir artışı temsil ediyor.

FIL/USDT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

En olası görünüm, FIL fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. En yakın hedef 6,5 dolar. Ayrıca, altcoin fiyatının daha yukarıya doğru 8,1 dolara yükselme potansiyeli var. FIL fiyatı günlük zaman diliminde 5,3 dolar destek bölgesinin altına düşerse boğa perspektifi geçersiz olur.

LAI fiyat tahmini: Şubat sonuna kadar %50’nin üzerinde büyüme mümkün!

LayerAI (LAI) fiyatı, 11-17 Aralık 2023 haftasında yıllık en yüksek seviyesi olan 0,022 dolara ulaştığından beri düşüş gösteriyor. Bu hareket, fiyatı son 8 aydır destek bulduğu 0,009 dolar (yeşil ok) seviyesindeki önemli bir destek bölgesine getirdi. Bu destek bölgesinde birkaç hafta konsolide olduktan sonra, altcoin fiyatı bu hafta keskin bir şekilde yükseldi. Böylece, büyük bir boğa şamdanı oluşturma sürecine girdi

Bu arada, LAI için haftalık RSI 50 seviyesinin üzerine geri döndü ve boğa eğilimi gösteriyor. Bu da boğaların kontrolde olduğunun bir işareti. Fiyat yükselmeye devam ederse, potansiyel olarak %55,37 artışla yılın en yüksek seviyesi olan 0,022 dolara çıkabilir.

LAI/USDT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

En olası senaryo, LAI fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Altcoin için en yakın hedef 0,017 dolar. Bunun yanında LAI’nin 0,022 dolara yükselme potansiyeli de var. LAI fiyatı günlük zaman diliminde 0,009 dolar destek bölgesinin altına düşerse boğa görünümü geçersiz olur.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x